Prodlužování řas


Krásný a svůdný pohled je snem mnoha žen na celém světě, jelikož výrazné oči jsou dominantou obličeje, dokáží jej rozzářit a v neposlední řadě také přitáhnout pozornost okolí.

Dlouhé, husté a natočené řasy už nemusí být pouze Vašim snem. Můžete si je dopřát pomocí permanentního prodloužení a zahuštění metodou „řasa na řasu“. Tato převratná technika prodlužování Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Ve studiu pracujeme se syntetickými hedvábnými a přírodními norkovými řasami, které jsou odolné vůči vodě a nevyžadují žádnou náročnou údržbu, proto jsou vhodné na běžné denní nošení. Technika je prováděna pomocí speciálního lepidla aplikací „řasa na řasu“ s neviditelným spojem, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od pravých. Aplikace je bezbolestná, trvá cca 2 a půl hodiny a v případě správné aplikace dodržující postup „řasa na řasu“ nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy. Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 3 – 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní a dokonalý. Na výběr máme řasy v několika tloušťkách, délkách i stupních zatočení, což umožňuje vybrat nejvhodnější variantu v závislosti na požadovaném efektu a především délce a síle Vašich přírodních řas.

Veškerá používaná adhesiva jsou hypoalergenní a testovaná, lepidla jsou vyrobena tak, aby splňovala přísné normy.

Kromě klasického prodloužení a zhuštění Vám nabízíme:

  • melírování řas, výběr z velké palety barevných odstínů
  • aplikaci glitrových řas, které jsou vhodné zejména na společenské události, např. plesy
  • zdobení řas kamínky Swarovski, výběr z 12 různých barev. Aplikace krystalů dodá Vašemu pohledu oslnivý lesk.

Péče o prodloužené řasy

Ačkoliv je péče o řasy EMPORIO Lashes jednoduchá, je důležité prvních 24 hodin dodržet několik zásad: nevystavovat řasy vodě, vlhku a nedotýkat se jich. Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a odolné vůči vodě a slzám.

Řasy jsou po aplikaci krásně výrazné a prodloužené, proto není nutné použití řasenky. Pokud byste se však rozhodla pro její použití, doporučujeme řasenku určenou výhradně na prodloužené řasy, aby nedošlo k narušení lepidla. Tato řasenka na bázi polymerů je snadno odstranitelná pouze vlažnou vodou. V žádném případě nepoužívejte voděodolné řasenky, odličovací přípravky na olejové bázi a vatové odličovací tampóny, jejichž vlákna by Vám snadno ulpěla na řasách a šla by jen velmi těžko odstranit.

K prodloužení trvanlivosti permanentních řas je vhodné použití speciálního fixatéru, který upevňuje spoj k přírodním řasám a při pravidelném použití 2 – 3x týdně výrazně prodlužuje životnost permanentních řas.

„Okouzlete mrknutím oka“

Doporučené přípravky můžete v případě Vašeho zájmu zakoupit přímo v našem studiu.