Chemický peeling


RENOPHASE – šetrný chemický peeling RENOPEEL

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Peelingy RENOPEEL

Kératorégulateur:

  • Léčí akné, seboreu, reguluje dlouhodobě tvorbu kožního mazu

Depigmentant:


  • Léčba pigmentací různého původu

Renew Lift:


  • Lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, určeno pro vrásčitou, povadlou pleť

Reprogrammation:


  • Reprogramování pleti, celková regenerace, určeno pro devitalizovanou, stresovanou, povadlou pleť a pleť změněnou menopauzou, též pro pleť po těhotenství, porodu

Renew Collagens:


  • Revitalizace pleti, stimulace kolagenového metabolismu, obnova přirozeného kolagenu v pokožce

Peelingy RENOPEEL je možné bezproblémově aplikovat i v jarních a letních měsících. Běžně se používá v zemích jižní Ameriky, v Jihoafrické republice a v Arabských Emirátech. Je tedy nejlepší alternativou ošetření pleti právě v měsících zvýšeného slunečního záření. Přesto je nutné se po dobu dvou dnů chránit před přímými slunečními paprsky a dále používat krém s vyšším ochranným faktorem – 28 a více.

©2011 MIRABELL – kosmetické studio Brno - Dominikánské náměstí 5, 602 00 Brno, +420 603 447 276, zizkova@mirabell.cz