Masáže obličeje


Zklidňující masáž

Zklidňující masáž je vhodná pro mladší pleť, kdy není nutno klást velký důraz na zmírnění vrásek a posílení regenerace pleti, ale především na zklidnění pleti po hloubkovém čištění, kdy dochází ke ztrátě zčervenání a uzavírají se póry. Masáž je prováděna také na dekoltu a v oblasti šíje, což má velmi pozitivní vliv na uvolnění psychického napětí.

Délka masáže cca. 20 minut.

Klasická masáž s lymfatickou drenáží

Klasická masáž s lymfatickou drenáží brání stárnutí pleti a vzniku vrásek, podporuje regeneraci (rychlejší obnovu buněk) a pomocí lymfatické drenáže postupně odbourává blokády, které jsou způsobeny stresem, psychickým napětím nebo nesprávným držením těla. Navozuje pocit celkového zklidnění, psychické pohody a dodává novou pozitivní energii.

Délka masáže cca. 30 minut.

Jacquetova masáž

Jacquetova masáž je jednou z nejpoužívanějších speciálních masáží a je určena především pro mastnou, aknózní a nečistou pleť. Je založena na studiích doktora Jacqueta, který se proslavil léčbou nejkomplikovanějších forem akné. Je složena převážně z malých, středních a velkých poštipů a provádí se s použitím indiferentního pudru. Během masáže se přebytečný maz absorbuje pudrem a zároveň se rovnoměrněji rozloží v pokožce. Díky tomu nemá klient(ka) následný pocit suchosti a napětí. Jacquetova masáž podporuje látkovou výměnu v kůži, zpevňuje kontury obličeje, hloubkově ovlivňuje mazové a potní žlázy, dochází k prokrvení, uvolnění a okysličení pleti.

Délka masáže cca. 15 minut.