Permanentní make-up


Co je permanentní make-up a k čemu slouží:Permanentni make-up

Jedná se o metodu dlouhodobého líčení, kdy se pod povrch pokožky aplikuje pomocí speciálního přístroje a mikrojehly přírodní pigment. Ten se narozdíl od klasického tetování v průběhu 3 – 5 let postupně přirozeně odbourává.

Permanentní make-up slouží k jemnému zvýraznění kontur obličeje a lehké korekci. Neměl by být chápán jako náhrada večerního líčení, pouze jemným způsobem zvýrazňuje přirozený vzhled a vyrovnává případné nedostatky.

Použití permanentního make-upu:

OBOČÍ:
PMU obočí lze upravit jeho tvar, délku a šířku, jemným stínováním zvýraznit barevný odstín a v případě chybějících chloupků je doplnit metodou tzv. vláskování, kdy při aplikaci vykreslujeme speciální mikrojehlou k tomu určenou jednotlivé chloupky obočí. Výsledkem je dokonalý a naprosto přirozený efekt.

RTY:
Díky PMU kontury rtů lze docílít plnějších rtů, potlačit případnou asymetrii a nedostatky, jako jsou např. ztrácející se retní červeň, rozpitá nebo naopak chybějící kontura či nedokonalý tvar. Barvu vybíráme tak, aby kontura i po odlíčení byla přirozená a nenásilná.

Kromě kontury lze provést také vystínování rtů, které se provádí speciální metodou postupně od kontury směrem ke středu rtů. Rty takto působí velmi přirozeně a zároveň získají krásnou živou barvu.

OČNÍ LINKY (horní, spodní):
Jemným způsobem zvýrazňují oči a v případě potřeby upravují jejich tvar. Aplikují se nejčastěji do linie řas a těsně nad ni, díky čemuž lze docílit optického “zahuštění” řas s velmi přirozeným efektem.

BioEvolution make-up

Značka BIOEVOLUTION

Permanentní make-up provádíme inovovaným přístrojem a přípravky zn. BioEvolution německého výrobce MT Derm, jenž je zárukou vysoké kvality a jehož výrobky splňují nejpřísnější požadavky hygieny, kvality a bezpečnosti práce.

Pro výrobu pigmentů zn. BioEvolution jsou používány ingredience nejvyšší kvality zaručující vysokou bezpečnost, barevnou sytost a stálost odstínů.

– Široká škála pigmentů
– Dermatologická bezpečnost
– Neobsahují toxická barviva a těžké kovy
– Vyrobeno v Německu v laboratoři s ISO 9001 certifikací

Ceník permanentního make-upu:

Stínování obočí: 3.600 Kč
Vláskování obočí: 3.600 Kč
Kontura rtů: 4.000 Kč
Kontura se stínováním rtů: 5.500 Kč
Oční linky horní: 2.800 Kč
Oční linky spodní: 2.800 Kč
Oční linky horní + spodní: 4.500 Kč

V rámci ceny jsou zahrnuty dvě korekce.