Janssen Cosmeceutical


JANSSEN COSMECEUTICAL je německá profesionální pěstící kosmetika s mnohaletou tradicí. Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Název vznikl jako novotvar složeninou dvou slov “cosmetic” a “pharmaceutical”.

Tento název napovídá, že se jedná o výrobky, které stojí na rozmezí mezi kosmetikou (protože mají velmi dobrou snášenlivost) a farmacií (díky své vysoké účinnosti). Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně úspěšně obnovován.

Produkty JANSSEN COSMECEUTICAL pomáhají cíleně pěstit partie obličeje, krku a dekoltu a celý sortiment je vyvinut stavebnicově tak, aby se dal podle přání a potřeby klietky kombinovat. Patnáct skupin kosmetických přípravků řeší problémy pleti napříč všemi věkovými skupinami a typy pleti, včetně péče o tělo. Pro náročnou a zralou pleť JANSSEN COSMECEUTICAL nabízí celkovou péči v řadách Opus belle a Dr.Sacher signature, salonní kaviárové ošetření i kolagenové masky.